До уваги відвідувачів ! Безкоштовна юридична консультація по телефону

Довожу до відома всіх відвідувачів сайту, що мною прийнято рішення надавати безкоштовну юридичну консультацію по телефону за номером, що міститься на цьому сайту: +38 (067) 230 36 06 кожного четверга з 15 до 18 год. без необхідності попередньої реєстрації, запису чи заповнення форм зі своїми даними чи питаннями.

Така програма безкоштовної юридичної консультації по телефону впроваджується для надання можливості незабезпеченим та мало захищеним верствам населення, таким як пенсіонерам, ветеранам війни, інвалідам, тяжкохворим, багатодітним сім’ям та ін., отримати належну правову консультацію для захисту своїх прав, свобод та інтересів.

Зателефонувавши, Ви одразу матимете можливість спілкуватись зі мною, безпосередньо задати запитання і отримати на нього відповідь. У випадку не можливості надати повну та обґрунтовану відповідь під час телефонної розмови, вона буде підготовлена та надана в усній формі у найкоротші строки. 

Прохання, якщо Ви маєте достатньо коштів для отримання платної правової допомоги, скористайтесь своєю можливістю і не позбавляйте її тих людей, доходи яких не дають шансу на отримання належної безкоштовної юридичної допомоги.

Оскільки телефонний дзвінок відбувається на мій номер телефону, який належить мобільному оператору, на прохання клієнта, що не здатний нести витрати на оплату вихідних дзвінків при тривалій розмові, я можу перетелефонувати на його номер для створення умов безкоштовного дзвінка.

Якщо зі змісту поставленого клієнтом питання чи за наявності інших обставини, які будуть свідчити про те, що правом на безкоштовну юридичну консультацію телефоном скористалася особа, яка має достатній рівень матеріального забезпечення, я залишаю за собою право у будь-який момент припинити надання безкоштовної юридичної консультації з одночасною пропозицією надати такій особі юридичну консультацію на загальних підставах.  

Коментарі

Судовий наказ від 16.05. 2014 року про стягнення заборгованості,я отримав 24.05.2014р , на сайті « єдиного державного реєстру судових рішень» 24.05.2014р я знайшов інформацію про винесення Ухвали. Ігноруючи ст. 105-1 ЦПК суддя вирішила питання без моєї участі? Як бути?

У договорі на покупку квартири у забудовника є пункт, згідно з яким остаточний платіж в гривні прив'язаний до курсу долара. Враховуючи темп зростання курсу долара в Україні починаючи з лютого 2014 і станом на листопад збільшення платежів досягло 90%. Чи можливий варіант виключити з договору пункт прив'язки до долара, враховуючи те, що при укладанні договору: 1. Покупець не мав можливості спрогнозувати такий ріст курсу валюти (падіння гривні); 2. На ситуацію з курсом покупець не може ніяк вплинути; 3. Оплата платежу з урахуванням курсу валюти призводить до суттєвого погіршення фінансового стану покупця; 4. Змінилися істотні умови договору - ціна. 5. Кредитування банків призупинилося. Що можна зробити в цій ситуації? Забудовник на поступки не йде. Чи можна це в суді оскаржити?

суддя в один день виніс 3 ухвали, чи можлипо подати апеляцію на всі 3 ухвали в одній апеляційній скарзі, чи потрібно кожну ухвалу оскаржувати окремо, яка норма права це дозволяє чи забороняє Заздалегідь дякую.

Доброго дня! Така ситуація: особа, яка проживала в моїй квартирі декілька місяців (без офіційної реєстрації) на момент проживання зі мною взяла в банку кредит (без мого відома). Пізніше виїхала з країни, змінила номери, і перестала виплачувати кредит. Через 9 місяців, колектори банку телефонують мені і погрожують, що я буду відповідати за його кредит на правах "цивільної дружини". Хоча я не впевнена, які в них є докази... Допоможіть, будь ласка, як мені захистити себе?

Доброго дня. Підкажіть якщо в мене була судимість в 2012році непамятаю статтю. оплачувала штраф 760грн.. 1рік 6 місяців не мала право займати певні посади. Судимість погашена. Виграла цього року грін карт. Заповнила анкету DS - 260 перед тим спілкувалася з юристом вона сказала що судимість погашена і ти вважаєшся не судимою і я не вказала в анкеті про погашену судимість. Напишіть чи добре зробила чи ні? Якщо ні які мої наступні дії? Можливо в суді взяти копію вироку і на співбесіді показати?

Мій брат воюе за нашу незалежність а за те що я і моя сім'я чим можемо тим і допомагаємо йому і хлопцям які захищають наш спокій та цілісність нашої держави. Тому мене змушували місцеві бандити та їх молоді співробітники платити їм гроші щоб мені та моїй сімї жилося спокійно а коли я відмовився мене побили на очах у дружини било мене 10 чоловіків після цього я написав до міліції і на другий день після того як я написав мені та моій сімї почали погрожувати але я давав свій номер телефону лише співробітникам міліції після цього я написав до прокуратури і таксамож на другий день підійшли ці бандити до чоловіка моєї сестри і сказали що якщо я не зупинюся то він більше ніколи не побачить своїх дітей. Допоможіть будласка я інваліт третьої группи мій номер 0685110978

У 2000 р. укладено шлюб а у 2003 році за мохм позовом було розірвано шлюб маюми на руках двох дітей.Суд рішив стягнути з чоловіка аліменти і задовольнив всі мої позови.Але чаловік подав апеляцію,щоб йому надали частину будинку і він має право на проживання в будинку 37.8 кв.м. у селі. і апеляційний суд задовольнив його прохання.Але вселятись він не думав а просив відмовитись від аліментів і він сам добровільно буде допомогати дітям.Не знаю чи правомірні дії виконавчої служби,які забрали наші заяви і він з 2003 року жодною копійкою дітям не допоміг.На даний час старша дочка навчається на платному у коледжф.Нічим платити за навчання,за квартиру,за дорогу а він прогулює свої гроші.Що на даний час можна прийніти щоб розраховувати на допомогу дітям.Допоможіть.Дякую за відповідь.

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації