Не забудьте залишити свої відгуки та пропозиції

Прохання відвідувачів, які скористалися інформацією та документами, що містяться на сайті залишати в кінці свої відгуки, пропозиції, побажання, коментарі, викласти свої зауваження та виявлені недоліки, які містить будь-яка інформації на сайті.

Ваші відгуки матимуть велике значення для подальшого вдосконалення роботи сайту, інформаційного поповнення, розміщення документів, статей, заміток, підвищення якості їх підготовки як у написанні так і в змістовності та різнобічності.  

Коментарі

Сегодня составляла заявление о признании права собственности в порядке наследования. Ваше исковое заявление помогло сделать его более аргументированым. Спасибо за содержательные образцы документов.

Шановний добродію Ковальчук. С переглядаючи різні процесуальні документи був вражений їхньою правовою витонченістю,обгрунтованістю кожної дії та інше.В закладах на Пк є посилання на Ваш сайт буду постійно вивчати ,розповім всім знайомим для того щоб читали та навчалися.Дякую за Вашу роботу та надання безкоштовної інформації для широкого загалу громадян. При можливості додайте декілька зразків оскарження дій міліції при невнесенні заяв про злочини до ЄРДР,тому що необізнаність громадян призводить до розгляду їхніх заяв в порядку Закону України про звернення громадян,в результаті суди зачасту не задовільняють скарги в порядку КПК зразка 2012 року тільки тому,що невірно вказана особа дії якої оскаржуються( дільничні інспектори котрі розглядають дані заяви і виносять незрозумілі рішення ,не маючи на це ніяких повноважень.Тоді чиї дії оскаржувати ? ) Дякую за гарний сайт та його наповнення.

Дуже дякую, допомогли та надали впевненості в собі. Людина яка без проблем надала консультацію, одного разу телефонував в Одесу до адвоката, не пам'ятаю до якого з проханням підказати куди відіслати судовий наказ, точні в яке відділення 1 чи 2, так він мені сказав чогоя маю вам допомагати. Степан Миколайович, дуже дякую за те, що не відфудболили!!!! Плідної Вам праці і творчих звершень!

Дуже змістовна, корисна та потрібна інформація. Чим більше людина віддає, тим більше отримує. Є чому повчитися у Вас навіть іменитим і досвіченим юристам та адвокатам в плані того, що можна ось так просто викласти своє "дітище" та надбання для загального перегляду. Щасти Вам, бажаю успіху.

Вы просто молодчина, что делитесь свои опытом и постоянно развиваетесь.Как я понимаю, Вы любите свою работу-это важно и хорошо ( настоящий профессионал).Я случайно зашла на Ваш сайт и почитала наработки. Да, удивляет, что делитесь, но с другой стороны-это своего рода визитка без обмана.

Вы просто молодчина, что делитесь свои опытом и постоянно развиваетесь.Как я понимаю, Вы любите свою работу-это важно и хорошо ( настоящий профессионал).Я случайно зашла на Ваш сайт и почитала наработки. Да, удивляет, что делитесь, но с другой стороны-это своего рода визитка без обмана. С таким профессионалом приятно я думаю и клиентам и коллегам работать.С удовольствием бы у Вас работала.

Я дуже вдячна Вам за таку необхідну для початківця інформацію. І також те, що Ви професійно та безкоштовно надаєте зразки процесуальних документів, ще й із таким змістовним наповненням окреме велике спасибі!!!

Дякую за Ваш особистий внесок, активну професійну позицію, спрямовану на захист інтересів особи, формування громадянського суспільства та зростання правової активності . Приємно вразили високий рівень матеріалів, правової культури та кваліфікації

Большое человеческое спасибо за щедрость! Документы, наработанные годами, трудом, временем и нервами, Вы отдаете другим легко и просто. Это дорогого стоит! Пусть океан изобилия наполнит Вашу жизнь!!!

Дякую за змістовні, лаконічні процесуальні документи)) Відчувається, що написані ці документи рукою майстра- професіонала в галузі юриспруденції. Щиро бажаю Вам професійних успіхів, міцного здоров'я, благополуччя та удачі! Не зупиняйтесь на досягнутому!!!

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації