Клопотання про надання на досудовому слідстві побачення з особою, яка обвинувачується у скоєнні злочину відповідальність за який передбачена ч.4 ст. 190 та ч.2 ст. 358 КК України

 Слідчому в особливо важливих справах

Головного слідчого управління МВС України

ОСОБА_1

 

                                               ОСОБА_2,

                                               місце проживання:м. Київ, вул. ХХХХХХХ     

 

К Л О П О Т А Н Н Я

Про надання побачення з ОСОБА_3, який обвинувачується в скоєнні злочину відповідальність за який передбачена ч. 4 ст. 190 та ч.2 ст. 358 КК України

В провадженніГоловногослідчогоуправління МВС УкраїнизнаходитьсякримінальнасправапообвинуваченнюОСОБА_3 у скоєннізлочиніввідповідальністьзаякийпередбачена ч.4 ст. 190 та ч.2 ст. 358 ККУкраїни.

На підставі Постанови Печерського районного суду м. Києва від 6 червня 2011 року по справі № X-XXXX/XX, обвинуваченому ОСОБА_3 було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, який обвинувачується в скоєнні злочинів відповідальність за які передбачено ч.4 ст. 190 та ч.2 ст. 358 КК України.    

Між мною та ОСОБА_3 в 2004 році зареєстровано шлюб, який на сьогоднішній день не розірвано, а тому ми перебуваємо в шлюбних правовідносинах і я являюсь законною дружиною обвинуваченого та відношусь до кола близьких родичів.  

У відповідності до ч.1 ст. 162 КПК України, побачення родичів або інших осіб з заарештованим може дозволити особа або орган, які провадять справу. Тривалість побачення встановляється від однієї до чотирьох годин. Побачення може бути дозволено, як правило, не більше одного разу на місяць.

Крім того, як передбачено ч.1 ст. 12 Закону України «Про попереднє ув’язнення», побачення з родичами або іншими особами може надавати взятим під варту адміністрація місця попереднього ув’язнення лише з письмового дозволу слідчого, органу дізнання або суду, в провадженні яких знаходиться справа, як правило, один раз на місяць. Тривалість побачення встановлюється від однієї до чотирьох годин.

Тому, на підставі вищевикладеного та керуючись ч.1 ст. 162 КПК України та ч.1 ст. 12 Закону України «Про попереднє ув’язнення», -  

П Р О Ш У:

1. Надати мені, ОСОБА_4, як законній дружині, дозвіл на побачення з обвинуваченим ОСОБА_3, стосовно якого обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту та який утримується в місці попереднього ув’язнення – Лук’янівському слідчому ізоляторі, в межах від 1 до 4 години.      

1 вересня 2011 року                    

 

ОСОБА_4                                                                 _______________                                

                                                                                                                 (підпис)

Голоси відсутні

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації