Головна


                     Адвокат

Ковальчук Степан Миколайович

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 2976/10, видане 27 жовтня 2005 року на підставі рішення Київської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за № 131 (Витяг з Єдиного реєстру адвокатів України)   

 

Народився 30 листопада 1980 року в селі Данівка, що в Козелецькому районі Чернігівської області

Загалом маю стаж роботи в галузі права 21 рік, з них професійною адвокатською діяльністю займаюсь 17 років.

Одружений. Маю прекрасну родину. Виховую донечку.

 

Декілька слів хотілося б розповісти про себе. Звичайно така інформація не є вирішальною для відвідувача сайту у виборі свого представника чи захисника, ознак його професійності або ж оцінки якості складання ним правових документів, але і за її відсутності людина не може об’єктивно встановити належну юридичну кваліфікацію адвоката, його прагнення до самоорганізації та самовдосконалення.       

1998 року я закінчив загальноосвітню школу № 4 м. Борисполя, отримавши атестат з відзнакою (зворотній бік), і нагороджений срібною медаллю «За успіхи в навчанні» 

Свій юридичний шлях розпочав у 1998 році, вступивши до Національної академії внутрішніх справ України, по закінченню якої в 2002 році отримав диплом про повну вищу освіту з відзнакою (зворотній бік), «червоний диплом», за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію «Юриста».

Після закінчення вищого навчального закладу та здобуття юридичної освіти, розпочав свою роботу з посади юриста в представництві Болгарської фірми «Краков ООД» в 2002 році.

Маючи за мету отримати судову практику, в 2003 році був призначений на посаду помічника судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області та перебував на ній до 2005 року.

В 2005 році Київською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури було видане мені свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Розпочав адвокатську діяльність з 2005 року в Юридичній фірмі «Оріте», а згодом був призначений її керівником.    

Починаючи з 2008 року по сьогоднішній день займаюсь індивідуальною адвокатською діяльністю. Вважаю таку форму організації адвокатської діяльності найбільш продуктивною в цілях забезпечення реалізації клієнтом його права на правову допомогу.  

Одночасно навчаюсь в ад’юнктурі Національної академії внутрішніх справ України для здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та працюю над написанням дисертаційного дослідження «Кримінально-правова характеристика незаконної приватизації державного та комунального майна».   

Звичайно, коли особа займається індивідуальною адвокатською діяльністю, її досягнення та успіх не можливо оцінити за якимись показниками, наприклад кар’єрного росту. Досягнення адвоката у своїй роботі це перш за все кількість клієнтів, які залишились задоволені наданою правовою допомогою, професійний рівень його теоретичних знань і практики втілення та застосування правових норм, відданість справі, наполегливість адвоката у досягненні поставленого клієнтом результату та ін. Свідомо не пов’язую показник «виграшу» справи з кваліфікацією та рівнем професійної підготовки адвоката, оскільки клієнт повинен завжди пам’ятати, що адвокат не ухвалює остаточного рішення у будь-якому спірному питанню, а лише використовую всі можливі механізми, засоби та способи захисту прав та інтересів клієнта.      

За час роботи адвокатом, надав правову допомогу більш як 400 фізичним та юридичним особам, значна частина з яких є моїми постійними клієнти, не рахуючи загалом тих, які зверталися за юридичною допомогою у виді усних та письмових консультацій, або ж написання окремого правового документу. На сайті містяться відомості про ту частину клієнтів, від яких отримана письмова згода на розміщення інформації про них і буде в подальшому постійно поповнюватись.   

Як представник чи захисник я надав правому допомогу в більш ніж 500 цивільних, адміністративних, господарських, кримінальних справах та справах про адміністративні правопорушення, що в середньому становить 1 500 судових засідань.

Мною написано власноручно більш як 2 000 процесуальних та інших правових документів, частина з яких знаходиться у відповідних розділах цього сайту та будуть регулярно поповнюватись.

Неодноразово публікував в засобах масової інформації юридичні статті на різну тематику. Маю тісні партнерські зв’язки з десятками адвокатів та юристів України, поради та думка яких у складних спірних питаннях формує мою остаточну правову позицію, а також нотаріусами, експертами, оцінювачами та ін.           

Наразі, не менш важливим фактором, який відіграв роль у створенні цього сайту є допомога всім тим, хто не має можливості оплатити правову допомогу адвоката, про те існує проблема, яка потребує розв’язання чи складання правового документу. В нагоді такі документи будуть і адвокатам (юристам), що розпочинають свою професійну діяльність, або ж в силу тих чи інших обставин виникли труднощі в пошуку вірного правового рішення.  

Всі правові документи, що розміщені на цьому сайті, були розроблені та складені мною особисто у реальних судових справах чи за завданням клієнта, що не було пов’язане із судовим розглядом його питання (з метою не розголошення відомостей, що становлять адвокатську таємницю, вони були видалені чи замінені на умовну інформацію). Ці документи є неповторними і мережа Інтернет не містить документів з аналогічним змістом.

Я буду радий, якщо інформація, яка міститься на сайті допомогла кожному відвідувачу у вирішенні його проблеми, а також за залишені відгуки, пропозиції чи навіть зауваження.    

Якщо у Вас виникло питання консультативного характеру, його можна залишити в розділі «консультація онлайн». По можливості, я буду надавати безоплатно відповіді на поставлені питання.