Відкритий лист до Голои Голосіїівської районної в м.Києві державної адміністрації про висловлення подяки Мельничук Тетяні Анатоіліївні (начальнику відділу регуляторної політики Голосіївської РДА)

 

Голові Голосіївської районної в м. Києві

державної адміністрації  

м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 42

 

Громадянина України,

Ковальчука Степана Миколайовича,

місце проживання: 08300, Київська обл.,

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 87, кв. 40

тел.: 067 230 36 06

 

Повідомляю Вас про те, що я особисто здійснюю представництво фізичної та юридичної особи в частині реалізації ними прав та інтересів щодо переведення житлового будинку до нежитлового фонду. В зв’язку з цим я звернувся до однієї із районних в м. Києві державних адміністрацій, за місцем знаходження нерухомого майна, за інформацією та відомостями щодо порядку переведення житлового будинку до нежитлового, переліку документів необхідних для отримання відповідного дозволу, порядку їх подання, складання відповідної заяви та вчинення інших необхідних дій з боку заявника. Проте, за місцем необхідного здійснення переведення житла, такої інформації мені надано не було, посилаючись на те, що переведення житлового будинку до нежитлового фонду не належить до їх повноважень, і не здійснюється районною в м. Києві державною адміністрацією. 

Однак, враховуючи те, що посилання окремих посадових осіб на відсутність підстав для переведення житлового будинку до нежитлового фонду не належить до повноважень відповідної районної в м. Києві державної адміністрації - є неправомірним, я змушений був звернутися до іншої місцевої адміністрації з метою отримання необхідної інформації.

З інформаційний джерел, я отримав інформацію про те, що дозвільний центр з надання адміністративних послуг Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації здійснює приймання документів щодо переведення житлового приміщення до нежитлового, розглядає їх та надає свій висновок з подальшим переданням їх до Головного управління містобудування та архітектури КМДА для прийняття рішення щодо надання дозволу.

В зв’язку з цим, я вирішив особисто звернутися до дозвільного центру Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації за відповідною інформацією щодо порядку, умов та необхідних документів щодо переведення житлового будинку до нежилого фонду.

Остаточно мені було рекомендовано звернутися до Мельничук Тетяни Анатоліївни, яка займає посаду начальника відділу регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, як до кваліфікованого керівника та спеціаліста. 

Звернувшись до Мельничук Тетяни Анатоліївни, я був вражений її уважністю та службовою тактовністю. Вислухавши мене в своєму кабінеті, Мельничук Тетяна Анатоліївна надала мені повну та вичерпну інформацію з приводу переведення житлового будинку до нежитлового фонду, як та куди необхідно звертатися, які необхідні документів, надала всю необхідну інформацію з приводу порядку розгляду даного питання та прийняття рішення.

Але мене вразило та захопило найбільш те, що Мельничук Тетяна Анатоліївна знаючи те, що питання з яким я звернувся до неї не належить до відання Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, не відмовилась надати таку інформацію з посиланням на те, що для вирішення цього питання необхідно звернутися до відповідної адміністрації за місцем знаходження майна, а навпаки віднеслась з розумінням, що таку інформацію я не можу отримати в державній установі з місцем знаходження майна.

Крім того, одразу ж на моє прохання щодо можливості надання відповідних нормативних та інших правових актів, якими регулюються питання переведення житлового будинку, Мельничук Тетяна Анатоліївна, викликала головного спеціаліста відділу регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного, Шинкар Юлію Анатоліївну, якій доручили підібрати відповідну правову базу, якою керується у своїй діяльності Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація, під час розгляду питання переведення житла до нежитлового фонду. Даний працівник, за декілька хвилин надав у розпорядження керівнику всю необхідну інформацію та разом надали на моє звернення ґрунтовні, об’єктивні, повні та вичерпні відомості з приводу моєї проблеми.

Складно виразити свої емоції письмово, але в реалії на життя такі випадки поодинокі, коли службова особа проявляє таку відданість своїй роботі та виконанню безпосередніх функціональних обов’язків. Хоча питання навіть не в роботі та своїх прямих зобов’язаннях, а в людських якостях в першу чергу керівника Мельничук Тетяни Анатоліївни, та її підлеглої Шинкар Юлії Анатоліївни.

Тому, велике прохання, врахувати всі викладені обставини в цьому зверненні та по можливості висловити подяку або ж іншим чином застосувати заходи заохочення до Мельничук Тетяни Анатоліївни, начальника відділу регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, та головного спеціаліста цього ж відділу Шинкар Юлії Анатоліївні

 

10 вересня 2012 року                                                          ________________

                                                                                                          (підпис)                     

Average: 4.7 (7 голосів)

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації