Заява про відкладення провадження виконавчих дій

                     Державному виконавцю відділу державної

виконавчої служби Дарницького районного

управління юстиції м. Києва,

ОСОБА_1  

 

                                                      Боржник:         Товариство з обмеженою відповідальністю

            «НАЗВА_1»

місце знаходження:

АДРЕСА_1

                                                             

                                                                                   Інші учасники виконавчого провадження:

 

        Стягувач:       Комунальне підприємство «Дирекція з

управління та обслуговування нежитлового

фонду» Дарницького району м. Києва

            місце знаходження:

АДРЕСА_2

                                                                       

Виконавче провадження № 25804746

 

З А Я В А

Про відкладення провадження виконавчих дій по виконанню виконавчого документу (Наказу Господарського суду м. Києва про примусове виконання рішення від 27 грудня 2010 року за № 51/49) по виконавчому провадженню № 25804746  

12 квітня 2011 року державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у м. Києві, ОСОБА_1, була винесена постанова про відкриття виконавчого провадження про примусове виконання виконавчого документу, яким є Наказ Господарського суду м. Києва від 27 грудня 2010 року за № 51/49 про зобов’язання Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» звільнити нежиле приміщення, загальною площею 490,5 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Київ, вул.ХХХ, стягувачем за яким є Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва.  

Вказана вище постанова про відкриття виконавчого провадження була вручена Товариству з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» державним виконавцем лише 31 травня 2011 року за адресою місця знаходження боржника, яким є нежиле приміщення за адресою: м. Київ, вул.ХХХ, про що свідчить напис на супровідному листі до вказаної постанови, вчинений директором ТОВ «НАЗВА_1», в присутності державного виконавця, який своєчасно не надіслав боржнику постанову про відкриття виконавчого провадження рекомендованим листом з повідомленням про вручення не пізніше наступного дня з моменту її винесення, а саме 13 квітня 2011 року, а лише була вручена 31 травня 2011 року. В зв’язку з цим, строк для добровільного виконання виконавчого документу, встановлений державним виконавцем також минув з причин не залежних від боржника.

Однак, звертаємо Вашу увагу на те, що Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва, як унітарне комунальне підприємство було засноване Дарницькою районною в м. Києві радою, та якому було надано повноваження на управління нежитловим фондом Дарницького району м. Києва, - Дарницькою районною в м. Києві адміністрацією, стосовно яких прийнято рішення про ліквідацію та які знаходяться на сьогоднішній день в процесі ліквідації, а тому стягувач, після набрання рішення Київського апеляційного господарського суду України на підстав якого був виданий виконавчий документ, не має жодних повноважень на його володіння та користування, зокрема здійснювати право оперативного управління чи повного господарського відання, або ж принаймні набувати права орендодавця нежилих приміщень, а знаходиться у володінні територіальної громади м. Києва та ліквідаційної комісії з ліквідації Дарницької районної в м. Києві ради та Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації.    

Як наслідок, комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва станом на момент звернення до виконавчої служби із заявою про примусове виконання виконавчого документу, яким є Наказ про примусове виконання рішення від 27 грудня 2010 року за № 51/49 не мало повноважень на управління нежилими приміщеннями, що знаходяться в м. Києві, по вул.ХХХ, оскільки таке майно не знадиться в його володінні та користуванні в результаті відсутності будь-яких прав на майно, які б могли бути надані лише спеціальним суб’єктом, у власності чи управлінні якого знаходиться дане майно.

Тому, за відсутності у комунального підприємства «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва повноважень щодо володіння нежилими приміщеннями, що знаходяться в м. Києві, по вул.ХХХ, останній позбавлений права звертатися до відділу державної виконавчої служби із заявою про примусове виконання виконавчого документу, звертати такий документ до виконання, оскільки таке право надало лише власнику, або ж особі, яка на відповідних правових підставах володіє майном, а тому звертати до виконання виконавчий документ в якому зазначено вимогу про звільнення нежилого приміщення може лише така особа. Більш того, державний виконавець зобов’язаний таке приміщення передати лише власнику чи особі, яка такими приміщеннями володіє на законних підставах, а не будь-якій інші особі, яка не має право на дане майно.

В зв’язку з цим, Товариство з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» 9 червня 2011 року  звернулося до Господарського суду м. Києва, який видав виконавчий документ, із скаргою про скасування Постанови державного виконавця відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції в м. Києві, ОСОБА_1, про відкриття виконавчого провадження від 12 квітня 2011 року на підставі Наказу Господарського суду від 27 грудня 2010 року за № 51/49 (скарга, що була подана до Господарського суду м. Києва – додається).  

У відповідності до ч.1 ст. 35 Закону України «Про виконавче провадження», за наявності обставин, що перешкоджають провадженню виконавчих дій, або у разі несвоєчасного одержання сторонами документів виконавчого провадження, внаслідок чого вони були позбавлені можливості скористатися правами, наданими їм цим Законом, державний виконавець може відкласти виконавчі дії за заявою стягувача чи боржника або з власної ініціативи на строк до десяти робочих днів. Про відкладення провадження виконавчих дій державний виконавець виносить відповідну постанову, про що повідомляє сторонам.

Таким чином, враховуючи те, що боржником була отримана постанова про відкриття виконавчого провадження лише 31 травня 2011 року, в зв’язку з чим був пропущений строк для добровільного виконання виконавчого документу, а також враховуючи те, що комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва не може бути стягувачем за цим виконавчим документом, оскільки права на приміщення належать територіальній громаді м. Києва, а такій особі право на управління ні Київською міською радою, ні Київською міською державною адміністрацією, ні ліквідаційною комісією надані не були, що зумовило необхідність боржника звернутися до Господарського суду м. Києва із скаргою на постанову про відкриття виконавчого провадження, - наведені вище обставини перешкоджають провадженню виконавчих дій щодо виконання виконавчого документу, а тому виконавчі дії необхідно відкласти до розгляду Господарським судом м. Києва скарги на Постанову про відкриття виконавчого провадження.         

Тому, на підставі ч.1 ст. 35 Закону України «Про виконавче провадження», -

П Р О Ш У:

1. Відкласти провадження виконавчих дій по виконанню виконавчого документу, яким є Наказ Господарського суду від 27 грудня 2010 року за № 51/49, по виконавчому провадженню за № 25804746, відкритого на підставі Постанови відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у м. Києві від 12 квітня 2011 року – до розгляду Господарським судом м. Києва скарги на вказану вище постанову, або ж на інший найбільш достатній строк з метою здійснення об’єктивного та неупередженого виконавчого провадження.      

ДОДАТКИ:

1.      Копія скарги до Господарського суду м. Києва на Постанову про відкриття виконавчого провадження;  

2.      Копія фіскального чеку та внутрішнього опису вкладення про відправлення скарги до Господарського суду м. Києва; 

3.      Довіреність на представництво та захист інтересів заявника у судах.

10 червня 2011 року

Представник боржника,

який діє на підставі довіреності      

 

______________

(підпис)

 

 

Ковальчук С.М.          

 

Голоси відсутні

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації