Заява про залишення без розгляду окремих вимог, заявлених у цивільному позові

У відповідності до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Вимога позивача про залишення позову, у визначеній ним частині заявлених вимог, без розгляду є безумовною та обов’язковою (імперативною) для суду, в провадженні якого знаходиться відповідна цивільна справа, а тому суд на вимогу позивача зобов’язаний, на підставі п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, залишити в цій частині позов без розгляду.

До Бориспільського міськрайонного суду

Київської області 

08300, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72

 

Позивач:   ОСОБА_1, 

зареєстроване місце проживання:

АДРЕСА_2

засоби зв’язку: невідомі

 

Представник позивача:   

Адвокат, Ковальчук Степан Миколайович,

місце знаходження: 08300, Київська обл.,

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 79

засоби зв’язку: +38 (067) 230-36-06

електронна пошта: advokat@zakon-i-pravo.net

Веб-сайт: www.zakon-i-pravo.net   

 

Відповідачі:   

Товариство з обмеженою відповідальністю

«НАЗВА_1»,

юридична адреса місця знаходження:

АДРЕСА_4

фактична адреса місця знаходження:

АДРЕСА_5

Засоби зв’язку: невідомі.

                              

Приватне акціонерне товариство

«Страхова компанія «Лафорт»

юридична адреса місця знаходження:

АДРЕСА_6/10

Засоби зв’язку: невідомі

 

Третя особа, яка не заявляє самостійних

вимог щодо предмету спору:        

ОСОБА_3,

зареєстроване місце проживання:

АДРЕСА_7

засоби зв’язку: невідомі.     

                              

Цивільна справа № X/ХХХ/ХХХ/2013 року

Головуючий суддя: ОСОБА_4

 

З А Я В А

Про залишення без розгляду окремих вимог, заявлених у цивільному позові

ОСОБА_1 звернувся до Бориспільського міськрайонного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» та Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Лафорт», за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, ОСОБА_3, про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася за участі наземних транспортних засобів.      

Ґрунтуючись на своїх внутрішніх переконаннях та виходячи із засад найефективнішого захисту порушених прав та інтересів, позивач прийняв рішення про залишення без розгляду вимог, заявлених в позові, щодо стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» на його користь матеріальну шкоду (збитки), заподіяну внаслідок пошкодження транспортного засобу в дорожньо-транспортній пригоді, що становить різницю витрат, необхідних для виконання робіт з повного відновлення транспортного засобу, та реальною вартістю пошкодженого транспортного засобу (страховим відшкодуванням), у розмірі 3 653 (трьох тисяч шістсот п’ятдесяти трьох) грн. 56 коп., а також моральну шкоду в розмірі 5 000 (п’яти тисяч) грн.  

У відповідності до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Зауважимо, що вимога позивача про залишення позову, в частині вказаних вище вимог, без розгляду є безумовною та обов’язковою (імперативною) для суду, в провадженні якого знаходиться відповідна цивільна справа за позовом ОСОБА_1, а тому суд на вимогу позивача зобов’язаний, на підставі п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, залишити в цій частині позов без розгляду.     

Одночасно довожу до відома суд, що ОСОБА_1 у повному обсязі підтримує свої вимоги до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Лафорт» про стягнення страхового відшкодування, що становлять витрати, пов’язані з відновлювальним ремонтом транспортного засобу з урахуванням зносу, у розмірі 11 559 (одинадцяти тисяч п’ятсот п’ятдесят дев’ять) грн. 57 коп.

В цій частині заявлених вимог, позивач не просить суд залишити позов без розгляду, а тому в межах таких вимог судовий розгляд необхідно продовжити.        

При таких обставинах, з підстав викладених вище та керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, -

П Р О Ш У:

1. В частині вимог, заявлених ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» про стягнення на його користь матеріальну шкоду (збитки), заподіяну внаслідок пошкодження транспортного засобу в дорожньо-транспортній пригоді, що становить різницю витрат, необхідних для виконання робіт з повного відновлення транспортного засобу, та реальною вартістю пошкодженого транспортного засобу (страховим відшкодуванням), у розмірі 3 653 (трьох тисяч шістсот п’ятдесяти трьох) грн. 56 коп., а також моральну шкоду в розмірі 5 000 (п’яти тисяч) грн., - залишити позов у цивільній справі № X/ХХХ/ХХХХ/2013 року без розгляду.   

 

 28 жовтня 2013 року                  

 

Представник позивача,

якій діє на підставі договору                                  _______________                   Ковальчук С.М.

                                                                                 (підпис)    

Голоси відсутні

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації