заява про зупинення виконавчого провадження до розгляду заяви про зміну сторони виконавчого провадження її правонаступником

                     Державному виконавцю відділу державної

виконавчої служби Дарницького районного

управління юстиції м. Києва,

ОСОБА_1  

 

                                                      Боржник:         Товариство з обмеженою відповідальністю

            «НАЗВА_1»

місце знаходження:

АДРЕСА_1

                                                             

                                                                                   Інші учасники виконавчого провадження:

 

        Стягувач:       Комунальне підприємство «Дирекція з

управління та обслуговування нежитлового

фонду» Дарницького району м. Києва

            місце знаходження:

АДРЕСА_2

                                                                       

Виконавче провадження № 25804746

 

З А Я В А

Про зупинення виконавчого провадження до розгляду заяви про зміну сторони виконавчого провадження її правонаступником  

12 квітня 2011 року державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у м. Києві, ОСОБА_1, була винесена постанова про відкриття виконавчого провадження про примусове виконання виконавчого документу, яким є Наказ Господарського суду м. Києва від 27 грудня 2010 року за № 51/49 про зобов’язання Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» звільнити нежиле приміщення, загальною площею 490,5 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Київ, вул.ХХХ, стягувачем за яким є Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва.  

  Проте, Товариству з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» стало відомо, що Дарницька районна в м. Києві рада та його виконавчий орган, Дарницька районна в м. Києві державна адміністрація, за рішенням Київської міської ради були ліквідовані. В результаті ліквідації все майно, що належало юридичній особі, яка ліквідуються, передається до територіальної громади м. Києва, від імені та в інтересах якої діє Київська міська рада.       

 При таких обставинах, комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва, як унітарне комунальне підприємство було засноване Дарницькою районною в м. Києві радою, та якому було надано повноваження на управління нежитловим фондом Дарницького району м. Києва, - Дарницькою районною в м. Києві адміністрацією, стосовно яких прийнято рішення про ліквідацію та які знаходяться на сьогоднішній день в процесі ліквідації, не має жодних повноважень на його володіння та користування, зокрема здійснювати право оперативного управління чи повного господарського відання, або ж принаймні набувати права орендодавця нежилих приміщень.  

 Як наслідок, комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва станом на момент відкриття виконавчого провадження не має повноважень на управління нежилими приміщеннями, що знаходяться в м. Києві, по вул.ХХХ, оскільки таке майно не знадиться в його володінні та користуванні в результаті відсутності будь-яких прав на нього, так як таке майно знаходиться у власності та управлінні Київської міської ради, яке було передано в процесі ліквідації Дарницької районної в м. Києві ради. 

 У відповідності до ч.5 ст. 8 Закону України «Про виконавче провадження», у разі вибуття однієї із сторін державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, обов’язкові тією мірою, якою вони були б обов’язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

  При таких обставинах, враховуючи те, що комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва не має жодних повноважень з приводу володіння та користування нежилими приміщеннями, що знаходяться в м. Києві, по вул.ХХХ, зокрема права оперативного управління чи повного господарського відання, оскільки такі права були передані до територіальної громади м. Києва, від імені та в інтересах якої виступає Київська міська рада, в процесі ліквідації районних рад, а тому необхідно замінити сторону виконавчого провадження, яким є стягувач - комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва, на іншу особу  - Київську міську раду.     

В зв’язку з цим, Товариство з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» звернулося до Господарського суду м. Києва із заявою про заміну стягувача – Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду» Дарницького району м. Києва, як вибулої сторони, на його правонаступника Київську міську раду, якій були передані всі права та обов’язки щодо нежилого приміщення, що знаходиться в м. Києві, по вул. ХХХ

У відповідності до п. 12 ч.1 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження підлягає обов’язковому зупиненню у разі звернення до суду із заявою про заміну вибулої сторони правонаступником у порядку, встановленому частиною п’ятою статті 8 цього Закону.

 Як передбачено ч.2 ст. 39 Закону України «Про виконавче провадження», виконавче провадження зупиняється у випадках, передбачених пунктом 12 частини першої статті 37 цього Закону, - до закінчення строку дії зазначених обставин.

При таких обставинах, враховуючи те, що Товариство з обмеженою відповідальністю  «НАЗВА_1» звернулося до Господарського суду м. Києва із заявою про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником, на підставі п. 12 ч.1 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження № 25804746 підлягає обов’язковому зупиненню до набрання судом рішенням, за результатами розгляду цієї заяви, законної сили, якою суд здійснить заміну сторони виконавчого провадження правонаступником або ж відмовить у задоволенні цієї заяви.      

Тому, на підставі п. 12 ч.1 ст. 37 та ч.2 ст. 39  Закону України «Про виконавче провадження», -

П Р О Ш У:

1. Зупинити виконавче провадження № 25804746, відкрите державним виконавцем ОСОБА_1, відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції в м. Києві,  по примусовому виконанню виконавчого документу, яким є Наказ Господарського суду м. Києва від 27 грудня 2010 року за № 51/49 про зобов’язання Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» звільнити нежиле приміщення, загальною площею 490,5 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Київ, вул.ХХХ, - в зв’язку із зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «НАЗВА_1» до Господарського суду м. Києва із заявою про заміну стягувача як сторони виконавчого провадження його правонаступником, до набрання законної сили судовим рішенням, яке буде ухвалено за результатами розгляду цієї заяви.    

ДОДАТКИ:

1.      Копія заяви до Господарського суду м. Києва про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником;  

2.      Копія фіскального чеку та внутрішнього опису вкладення про відправлення заяви до Господарського суду м. Києва; 

3.      Довіреність на представництво та захист інтересів заявника у судах.

«__» червня 2011 року

Представник боржника,

який діє на підставі довіреності      

 

______________

(підпис)

 

 

Ковальчук С.М.          

 

Голоси відсутні

Додати новий коментар

Увага !
Відповідь на дане питання необхідно надати задля уникнення публікування «спам» інформації